В Мукачеві кинули напризволяще немічних пенсіонерів

В Мукачеві кинули напризволяще немічних пенсіонерів
Про жорстокі реалії сьогодення мукачівських людей похилого віку пише Світлана Томинець:
Хто кинув на призволяще немічних пенсіонерів у місті?
В бюджеті міста вже не вистачає грошей стареньким і хворим на підгузки?!

У мене запитання до міського голови Андрій Балога – Мукачівський міський голова, новообраних депутатів, які восени із шкіри лізли, обіцяючи мукачівцям “рай”.

1) З 18.01.2021 року в поліклініці Медичний центр “Сім’я”, перестали чомусь виписувати довідки ЛКК на підгузки важкохворим пенсіонерам, інвалідам та людям по стану здоров’я.

2) Чому лише для людей з інвалідністю І групи виписують довідки ЛКК, а для інвалідів ІІ групи вже потрібна додатково довідка від реабілітолога?
3) Чому літнім людям, яким за 80 років, у яких нетримання сечі, страшні хвороби Альцгеймера, деменція, інфаркти, паралічі після інсультів, прикутим до ліжка вже не положено допомогу на підгузки/памперси?
Я вже не кажу про стареньких ветеранів війни, онкохворих.
Як ви думаєте, у кого пенсія 1769 грн., чи зможе такий хворий пенсіонер дозволити собі таку розкіш 400 грн, які згідно програми виділялися цій категорії мукачівців?
Ця програма для малозабезпечених і важкохворих мукачівців вкрай важлива. Чи подумали ви, усі чиновники і депутати, хто обмежує у фінансуванні нещасних старих, як їм виживати?
Чи ви думаєте, що вічно будете молодими, що вас старість омине?
Хто повинен турбуватися про достойну старість, як не держава? Добре, якщо у когось є діти заможні, які мають можливість допомагати батькам. Але таких мало. Бо безробіття торкнулося всіх верств населення і люди часто не спроможні забезпечити свої сім’ї, не кажучи про забезпечення і своїх батьків.
А в кого взагалі нема рідних? Цим людям треба для влади померти, щоб вивільнити своє житло для них??!
А є сім’ї, де і батьки, і діти інваліди, хто за них потурбується? Звертаюся до міського голови:
Андрій Вікторович, ви так хизуєтеся всюди, що за вас проголосувуло 70 % мукачівців, а це більшість людей похилого віку, пенсіонери, які Вам довірили свої голоси?! А тепер виходить, що Ви, як голова, на чолі депутатів міської ради, їх просто використали і обманули?
Де і яким чином тепер цій категорії населення, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримувати підгузки?
А як же програма “Додаткового соціального захисту мукачівців”? Чи вона діє тільки для своїх і таких, як співак мільйонер Гіга?
Надайте чітку відповідь чи забезпечте цю верству населення хоча би підгузками?

Хотілось би ще почути думку Мукачівське Управління праці та соцзахисту населення м.Мукачева

з цього приводу?

Чи виконують вони Постанову КМУ № 587 від 01.06.2020 р. “Про організацію надання соціальних послуг”, де першим пунктом Порядку надання соціальних послуг прописано: “Цей Порядок визначає механізм виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб.”
Чекаємо на відповідь!
Так як самотні і немічні питають від волонтерів, чому така ситуація, невже їм таку старість обіцяли?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.