В Мукачеві громада працює, а міська влада та автодор відпочивають(фото)

Поки влада, автодорівці та численні інститути стратегічного планування думають над тим, де взяти гроші, щоб відремонтувати дороги, громада їх засипає сама.

дорога8

Не дочекавшись “манни небесної”, водії автівок, які проживають біля “Ідеалу” у Росвигові, скинулись “по рублю”, і придбали “КамАЗ” щебню. Розклеїли запрошення на акцію, і зразу наступного ж дня зібрались, щоб власними руками зробити “ямковий” ремонт. На заклик шикуватись з лопатами відкликнулись і сусіди. Сердобольні бабусі пригощали активістів кавою. Водії зупинялись з вигуками: “Нарешті!!!”. А коли дізнавалися, що люди самі скинулись на щебінь і взялися за лопати, плювали у бік ратуші та бралися допомагати. Редакція роздобула список імен ініціаторів та дольовиків акції. Їм це не сподобається, але, як кажуть, Росвигово має знати своїх героїв: В. Бердишев, В. Бородій, О. Мадяр, С. Кримський, В. Сміхайлюк, О. Федоров, Є. Багапов, О. Зав’ялов.

P.S. На сесії міської ради, яка відбулася 30 серпня, депутати підтримали рішення про преміювання міського голови (2200 гривень) та усіх його заступників (кожному – по 2000 гривень). Заслужили…

дорога8 дорога дорога2 дорога3 дорога4 дорога5 дорога6 дорога7

Газета “Наша справа”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.