В Іршаві позбулися місцевого корупціонера-хабарника

В Іршаві позбулися місцевого корупціонера-хабарника

хабар20 травня 2014 року активісти Іршавської самооборони блокували кабінет начальника Іршавського міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу (МРЕВ) Юрія Хили та вимагали від чиновника написати заяву на звільнення з посади. Піти на такий радикальний крок громадськість змусила протизаконна та зухвала поведінка посадовця, на що громадяни неодноразово скаржилися Іршавській районній організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та штабові самооборони. Хоча чиновник заяву на звільнення не написав, найближчим часом, очевидно, Іршавський МРЕВ таки матиме нового очільника.

 

«За останні два місяці до місцевого осередку «Свободи» та штабу самооборони Іршавщини надійшли численні звернення громадян з приводу вимагання хабарів за складання іспитів для отримання водійських прав та за послуги, які надає Іршавське МРЕВ. Місцеві жителі вимагають рішучих дій у боротьбі з корупцією, усунення від займаних посад та покарання хабарників у погонах», – повідомив голова Іршавської «Свободи» Михайло Мочан. Він також зазначив, що Іршавська самооборона та місцеві свободівці у співпраці з новоствореним люстраційним комітетом Іршавського району готові до таких рішучих кроків: хто не може або не хоче жити чесно, хай добровільно пише заяву на звільнення, бо такого свавілля народ більше не допустить.

 

«Кожен повинен зрозуміти, що ми живемо вже в иншій Україні – Майдан змінив її назавжди. Представники самооборони, люстраційного комітету,  які мужньо ведуть боротьбу проти корупції та чиновницького свавілля й захищають права простих громадян, лише виконують народну волю. Активісти впевнені, що можна збудувати нову Україну й будуть виконувати свій громадський обов’язок до кінця», – зазначив очільник Іршавської самооборони Василь Габурай.

 

Прес-служба Іршавської районної організації ВО «Свобода»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *