В Хусті замінували газокомпресорну станцію

газокомпресорна-станціяБільше року тому я звертався про належну охорону газокомпресорної станції «Хуст», тут навіть були комісії з Євросоюзу по належній охороні, було навіть розроблено цілу систему охорони.

Безпеку звісно усилили там навіть є три пояси охорони: внутрішня охорона, охорона «Укртрансгазу» та якась приватна структура, а раніше тут була охорона територіального батальйону Нацгвардії. Але якість безпеки виявилась нікудишня.

Декілька днів тому, бійці СБУ спокійно зайшли на територію станції без будь-якого силового штурму і поставили учбові міни під газогенератори в робочий день. Охорона навіть і не звернула увагу на міни під турбінами, доки туди не навідались інші специ з СБУ і повідомили їх про мінування станції.

Повідомлення через ЗМІ про даний випадок не було, дехто всіляко старається сховати це від ЗМІ. Як говориться: «важко в навчанні, легко в бою», але охорона важливого інфраструктурного об’єкту виявилась нікудишньою.

Радує звісно, що СБУ не дрімає і рішило провірити безпеку стратегічно важливого об’єкту і слава Богу, що немає диверсантів.

Повідомив про даний факт Келемен Роман в фейсбук .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *