В Чопі сакури не розцвітуть

В Чопі сакури не розцвітуть

Під час їх цвітіння, головна вулиця нашого міста вкривалась рожевими пухнастими хмарами божественних квітів. На вулиці, яка роками була прикрасою нашого міста, її візитівкою, сакур більше не буде. Члени
Чопського виконкому вирішили 4 дні тому, що це не сакури взагалі, а дикі яблуні, сливи й вишні, вони всі аварійно небезпечні, несуть загрозу нашому життю, старі і хворі, алергенні, заразні та геморойні…
І їх у кількості 69 штук треба знищити! – пише в мережі Фейсбук Лариса Ступак
МЧСники мовчки різали, народ мовчки розтягував деревину по дворах.
Що не встигли розтягнути, МЧСники запакували в свою пожежну машину.
А тут я. З свідомим і сміливим хлопцем Богданом, який телефонує мені у дуже крайніх і зазвичай, складних випадках. Пожежну машину ми зупинили лише, перекривши їм дорогу собою. Ордеру на вирубку дерев в них не було. Викликали поліцію. Прийшов міський голова. Приїхала слідча оперативна група. Прийшов журналіст “Трибуни” і мама хлопця Богдана.
Мій вихідний день і настрій зіпсовані.. Емоції через край.
Треба заспокоїтись. Рожевої вулиці більше не буде. Так вирішив виконком. Я вже давно хотіла сказати тим членам виконкому:
” А не пішли б ви всі під три чорти, бездарі! – зазначила Лариса Ступак.

Оновлено 27.03.2017

Чопський міський голова Валерій Самардак повідомив “Трибуну”, що обрізка не стосуватиметься сакур, а китайських яблунь та інших дерев, які заражені хвороботворними організмами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.