Ужгородців дурить маленький шахрай, збираючи кошти “для хворих діток”

Ужгородців дурить маленький шахрай, збираючи кошти “для хворих діток”

Про це інформує сайт “Першого кабельного”.

Хлопчина років 12 ходить по офісах Ужгороду та просить кошти та канцтовари нібито для потреб БФ «Від серця до серця».

Неприємним досвідом поділилася в ФБ спільноті «Ужгород» Сінтія Островська:

“Привіт. Хочу описати дуже прикру ситуацію. Вчора в наш офіс на вул. Швабській зайшов хлопець 8-12 років і розказав, що на разі у їх школі (но.19) проводиться збір подарунків і коштів для онкохворих дітей в рамках проекту “Від серця до серця!” Просив канцтовари і гроші (будь-яку суму). Малий дуже дуже переживав, це нас трохи засторожило, але він нам дав навіть блокнот, аби обов’язково записати яка фірма і скільки грошей дало, і після цього все-таки звісно були приємно вражені цією акцією і зібрали ручки, зошити інші канцтовари, а також грошові кошти (около 200 грн) за пару секунд і передали йому. Після його уходу ще довго обговорювали, як ж класно проводити такі акції і долучати до них дітей….але….сьогодні виходячи на двір одна людина з нашого офісного центру запитав чи випадково не викинули ми канцтовари і показав, що біля сміттєбаків викинуті всі фірменні канцтовари і той блокнот, куди було записано назва компанії і сума коштів….

Цей пост не про гроші, мені не відомо до скількох людей зміг ще підійти цей юнак, цей пост про те, що ніколи нікому не можна вірити і саме за таких як ця дитина, люди не збирають кошти сім’ям, які дійсно цього потребують…

Хлопчику, якщо ти читаєш цей пост – зроби висновки – ти і можливо твої товариші заробили легкі гроші, але ваша совість вже ніколи не буде чистою! Ганьба, ребята, величезна ганьба”, – йдеться в дописі.

Прикрий випадок вже прокоментувала представник БФ Марія Рущак:

“Привіт. Я представник фонду Серце До Серця у Закарпатській області, дуже прикро про таке читати, адже наш фонд працює 14 рік, все прозоро і зрозуміло – і тут таке. І хоч уже неодноразово говорили про це і на телебаченні, і фіксували у листах, що ми не беремо гроші у руки, а лише у скриньку з логотипом акції та ідентифікатором збирає волонтер у нашій футболці або на рахунок, який у свою чергу теж захищений від зняття готівки. Кошти можна перевести виключно за передбачене акцією обладнання. Ще наші скриньки та афіші ви можете побачити у кафе чи магазинах, школах, лікарнях, всі вони там знаходяться з дозволу та за підтримки департаментів охорони здоров’я, освіти, управління молоді та спорту, учнівського самоврядування області, студентських та молодіжних рад нашого краю. Одним словом: будьте обачні. А цей хлопчик вже ходить другий рік, знайомі часто про нього розказували. Він маленький шахрай”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *