Ужгородці платитимуть за воду ще більше

Ужгородці платитимуть за воду ще більше

КП “Водоканал м.Ужгорода” повідомляє, що постановою НКРЕКП від 04.02.2020 р. №283 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» КП «Водоканал м. Ужгорода» встановлено тарифи:

на централізоване водопостачання – 22,79 грн. за 1 куб. м (з ПДВ);
на централізоване водовідведення – 11,17 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).
Разом – 33,96 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

Тарифи встановлені ряду водоканалів 4 лютого 2020 року на відкритому засіданні НКРЕКП, набувають чинності з дня, наступного за днем їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, тобто з 5 лютого 2020 року
КП Водоканал Ужгород нагадує, що відповідно до вимог ст. 12-14 Закону «Про житлово-комунальні послуги» ОСББ (споживачі послуг) мають самостійно обрати одну із моделей організації договірних відносин та визначитися із моделлю організації договірних відносин із виробником послуг. При цьому слід зазначити, що Закон передбачає чотири моделі договірних відносин між споживачами та надавачами послуг, з якими можна ознайомитися на сайті підприємства. Окрім цього, повідомляємо, що плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором складається з плати за послугу, виходячи з тарифу на послугу з водопостачання та водовідведення, плати за абонентське обслуговування та внеску за встановлення, обслуговування та заміну комерційного приладообліку (загальнобудинковий лічильник).

Водники просять прискорити прийняття рішення про обрану модель та повідомити підприємство у встановлений законом термін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *