Ужгородський біофак причепурили

біофак2Будівля на вул. Волошина, 32 була зведена 1789 року як культурний центр, в якому розташовувалася перша ужгородська школа для хлопчиків.
Нині тут – біологічний факультет Ужгородського національного університету. Звичайно, що споруда такого поважного віку потребує постійного догляду й ремонту, тому, поки студенти відпочивають, тут кипить робота.
Колектив факультету та АГЧ нашого вишу активно взялися за роботу. Уже зроблений капітальний ремонт кафедри ботаніки, тривають роботи у цитоембріологічній лабораторії та лекційних аудиторіях.

Колесник Олег Борисович, завідувач кафедри ботаніки, розповів, що цьогорічні ремонтні роботи є дуже важливими для розвитку факультету, адже йдеться не лише про косметичний ремонт, а й про відповідне обладнання навчальних приміщень:

«Одним із пріоритетних завдань нашого вузу є оновлення матеріально-технічної бази та створення нормальних умов для навчання. Тому для мене, як для ботаніка-ембріолога, важливим було створення цитоембріологічної лабораторії, адже ужгородська цитоембріологічна школа, започаткована ще Х.Ю. Руденком, розвинута В.Ю. Мандрик, була відома ще на теренах СРСР. Наближчі лабораторії такого типу є тільки в Тернополі та Одесі, тому хочеться, щоб і наші студенти мали змогу працювати в сучасній лабораторії на сучасному обладнанні. Сьогодні перші кроки зроблені, крім того, капітально відремонтована викладацька та лекційна № 131. Ремонт триває і далі, тому сподіваємось, що 1 вересня студенти та викладачі будуть приємно здивовані оновленим факультетом».
біофак

Діана Булак,
студентка відділення журналістики
медіацентр УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *