Ужгородська міськрада має намір ліквідувати безкоштовну міську поліклініку, замінивши її на платне КП (документ)

Ужгородська міськрада має намір ліквідувати безкоштовну міську поліклініку, замінивши її на платне КП (документ)

Незаможні ужгородці незабаром можуть позбутися права на останню можливість отримати безкоштовні медичні послуги. Такий висновок можна зробити з копій документів, які з’явилися у розпоряджені видання “Трибуна”. Чиновники стверджують, що зможуть додатково заробити на людському здоров’ї до 1,5-2 мільйонів гривень на рік (таку ж суму на останній сесії Ужгородської міськради виділили для купівлі авто керівництву мерії).

“Про реорганізацію Ужгородської міської поліклініки шляхом приєднання до Ужгородської центральної міської клінічної лікарні”, – так звучить проект рішення, який мають намір винести на розгляд сесії Ужгородської міськради

До цього документу йде пояснююча записка начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міськради, що реорганізація проводиться з благими намірами – підвищення рівня надання медичних послуг населенню міста та економії фінансових ресурсів.

Але головна мета чиновників – нажива на найнезаможніших верствах населення Ужгорода, знаходиться у пункті про створення на базі існуючої поліклініки КП “Лікувально-профілактичний центр”, що має на меті забезпечити всі види платних послуг як мешканцям Ужгорода, так і інших населених пунктів.

Якщо перекласти мову чиновників на мову на простих людей – Ужгородську поліклініку виселити у міськлікарню, а в вивільнені приміщення запустити комунальне підприємство для заробляння грошей з усієї області.

В нагороду за це, чиновникам від медицини мають намір реорганізувати відділ охорони здоров’я Ужгородської міськради в Управління з двома відділами і збільшенням штату.

Складається враження, що Ужгородський міський голова Богдан Андріїв свідомо хоче збільшити соціальну напругу в місті у цей непростий для переважної більшості ужгородців час, підігруючи сепаратистським проявам іноземних спецслужб.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *