Ужгородка Юлія Мішко їде на фінал «Міні Топ-Модель України 2015»

     В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція маленької закарпатки – Юлії Мішко, яка представлятиме область цього року на фіналі Національного дитячого модельного фестивалю «Міні Топ-Модель України 2015».

краса

Конкурс проходитиме 7 червня в Києві. Як розповіла Вікторія Німець, виконавчий директор Закарпатської школи моделей “A*Star”, Юлія займається у школі моделей півроку і завершує перший рівень навчання. «Юля – одна з найкращих учениць,  у неї є хороші дані для того, щоб представити наш край на всеукраїнському конкурсі. Вона дуже здібна учениця, і крім природних даних, дуже старанна на репетиціях»,- зауважила Вікторія Німець.

Репетиції на національному конкурсі триватимуть з 2 по 7 червня у Києві і завершаться яскравими фінальними виходами маленьких красунь. Ужгородська школярка їде на конкурс з чудовими сукнями від дизайнера Мар’яна Годованця. «Підготували коктейльну сукню, національне вбрання, передбачене також дефіле в одязі, який нададуть компанії-спонсори,- розповіла мама конкурсантки Мирослава Роман.- З усієї України беруть участь 15 дівчаток».

 Юлія Мішко, учениця Закарпатської школи моделей “A*Star” каже, що виступати на конкурсі такого рівня їй не складно. «Я вчилася у школі моделей, багато чого знаю: як треба ходити, який стиль вибирати», – коментує дівчинка.

Переможниця конкурсу отримає корону та можливість представляти Україну в Анталії (Туреччина) на світовому конкурсі.

Як розповіла Вікторія Німець,  Юлію підтримує вся школа моделей і вірить в успіх дівчинки. «Ми навчаємо наших учениць з багатьох предметів, які стануть у нагоді у професійному модельному розвитку будь-якій дівчині і юній леді, – каже Вікторія, – дуже приємно бачити, які дівчата змінюються».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *