У Закарпатському облмуздрамтеатрі розпочали оновлення великої сцени

У Закарпатському облмуздрамтеатрі розпочали оновлення великої сцени

За кілька років будові Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шергіїв виповниться перших 40 років.

За цей час сцена найбільшого культурно-мистецького майданчика області з місткістю у 800 місць капітально не оновлювалася.

За участі угорських партнерів цього тижня розпочалися ремонтні роботи, які передбачають не тільки повну заміну дерев’яного настилу сцени та механізму поворотного кола, але й встановлення сучасного звуко- і світлообладнання. З цього приводу в понеділок, 8 лютого, о 14.00 в Закарпатському муздрамтеатрі відбудеться зустріч з журналістами керівництва театру і представників консульства Угорської Республіки в Ужгороді.

Попри реконструкцію великої сцени, театр продовжуватиме свою роботу на малій, де щосуботи гратимуться вистави о18.30. Так, 6 лютого глядачі зможуть побачити італійську комедію-фарс-детектив Даріо Фо та Франки Раме «Я чекаю на тебе, мій любий», а 13 лютого — музичну постановку Г.Реут «Кавовий блюз – ліричний джаз і…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *