У Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться виставка творів Владислава Ганзела

У Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться виставка творів Владислава Ганзела

25 жовтня о 15 год. у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться відкриття персональної виставки творів члена Об’єднання професійних художників Закарпаття Владислава Ганзела.

Народився митець 14 червня 1947 року в с. Доманинці Ужгородського р-ну.

У 1972 році закінчив Київський державний художній інститут (факультет архітектури).

Член Національної спілки архітекторів України (з 1979 р.). Голова Закарпатської організації Національної спілки архітекторів України (з 2000 р.). Заступник голови та керівник графічної секції Об’єднання професійних художників Закарпаття, заступник голови Товариства словацьких митців Закарпаття. З дитинства займався живописом в ужгородській художній студії Золтана Баконія. Засновник та керівник приватного підприємства «ДАБ Проект». Член містобудівних рад Ужгорода, Чопа, а також при Ужгородській районній та Закарпатській обласній держадміністраціях. На рахунку архітектора понад 200 спроектованих об’єктів у багатьох населених пунктах Закарпаття. Переможець та призер численних творчих конкурсів. У 2001 р. – “Кращий архітектор міста”.

Крім архітектури, його покликанням і пристрастю є образотворче мистецтво. Учасник багатьох пленерів і художніх виставок в Україні, Словаччині, Угорщині. Провів декілька персональних виставок, зокрема в 2014 р. в Ужгороді, приурочену до 45-річчя творчої діяльності.

Майстерно володіє технікою акварелі, пастелі та комбінованими засобами. Натхненням для нього є безпосередньо природа. Тому на картинах домінує закарпатська краса – ліси і потічки, села, дерев’яні церкви. У творах митця панує лінія. Саме вона створює об’єм та конструкцію. Тяжіння до чіткості і конструктивності, використання корпускулярних мазків у живописі та контурів у графіці, контрастність форм та простору, виразність тіні та світла – все це є ознакою «ганзелівського» стилю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *