У що закарпатцям обійдеться святкування Нового року (ВІДЕО)

До Нового року залишився рівно тиждень. І закарпатці активно готуються  до святкувань. Скільки цього року буде коштувати зустріч  Нового року?

До Нового року лічені дні. Закарпатці повним ходом готуються до свят.

Олів’є, шампанське, мандарини, «Іронія долі», –  такі плани в пана Йосипа.

Рік коня більшість ужгородців планує зустріти в сімейному колі. Кажуть,  це свято родини,  до того ж так можна зекономити.

Чи дійсно це економія, погоджуються не всі, обурені цінами ті,  хто вже скупився. Кілограм картоплі – 6 грн, горошок – 8 грн, стільки ж майонез, на 5 грн дешевше морква, чого не скажеш про ковбасу. І назбиралось 40 грн – і це лише на традиційне олів’є.

Шампанське від 30 грн, мандарини 14 за кг, а хочеться й чогось солодкого та гарячого, а це ще  плюс  як мінімум 300 грн. Щодо святкувань у ресторанах,  то ціни починаються від 300 грн. Ми зателефонували в один з нічних клубів, аби дізнатися ціну.

Чи в кафе, чи вдома однак без зеленої красуні не обійдеться. На ялинковий рай перетворились ринки Ужгорода. Великі, маленькі,  пишні і  не дуже, на будь- який смак. Вибір залежить від товщини  вашого  гаманця.

Ялинок купа, та  жодна з тих, які ви бачите на кадрах,  не має відповідного чіпу, про які нещодавно розповідав головний лісничий області. Тим не менше торгівля кипить, на кілометр жодного муніципала чи представника екологічної служби, котрі мали б контролювати  законність продажу. Для них власне і чіпи, які б мали служити для захисту природи. Нема то й нема, містянам, в принципі все одно, аби тільки  вибір зелених красунь був, адже надають перевагу живому дереву.

Ялинку придбали, залишилось її прикрасити. Гірлянди, іграшки, дощик -цього добра сьогодні на ринках вистачає. Сині, жовті, червоні – починаючи від 3-х грн. А ще хочеться Новий рік зустріти у всьому новому, за традицією наших предків, а це теж влетить у  копієчку. Мало чи багато, а як мінімум тисяча назбиралась, і це так економно. До речі, астрологи радять надати перевагу синьому кольору, як для прикрас на ялинці, так і для одягу. Адже кінь не любить яскравих тонів.

 m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *