У польського контрабандиста на Закарпатті відібрали авто з цигарками (ФОТО)

«Тютюнова» обшивка вартістю понад 33 412 гривень
Саме на таку суму громадянин Польщі приберіг «тютюнових запасів» і намагався переправити їх за кордон. Результат – ні цигарок, ні автомобіля.
Інцидент стався на митному посту «Тиса» Чопської митниці Міндоходів, у зону діяльності якого заїхав легковий автомобіль, прямуючи до митного контролю по каналу «зелений коридор».
При усному опитуванні поляк заперечив наявність будь-яких товарів, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.
Проте, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено з загального потоку і направлено в бокс поглибленого огляду для проведення митного огляду. Саме шляхом демонтажу шумоізоляційного покриття стало можливим виявлення прихованих цигарок у дев’яти спеціально обладнаних сховищах, що знаходились у різних відсіках авто, для незаконного переміщення через митний кордон. Загальна кількість виявлених тютюнових виробів – 520 пачок.
Контрабандні тютюнові вироби громадянин Польщі визнав своєю власністю і в наданому поясненні зазначив, що приховані від митного контролю цигарки переміщував через митний кордон України з м. Ужгород в Австрію (м. Відень) з метою подальшої їх реалізації своїм знайомим.
Таким чином, дії поляка, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю є порушенням митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленими сховищами, що використовувався для приховування товарів від митного контролю.
Вартість вилучених цигарок з фільтром та акцизними марками України, згідно цін, вказаних на упаковках виробника, становить 8 133 гривень України, вартість вилученого автомобіля «Nissan» – 25 279 гривень.
 
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
тютюн тютюн2
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *