У Мукачеві вихованці транзитного будинку розпочали власне виробництво багаторазових захисних масок (відео)

У Мукачеві вихованці транзитного будинку розпочали власне виробництво багаторазових захисних масок (відео)

Волонтери, благодійники, добродії і просто небайдужі сьогодні підтримують тих, хто цього потребує: дітей-сирот, пенсіонерів, учасників бойових дій, медиків у часи пандемії.

Так, у Мукачеві вихованці транзитного будинку розпочали власне виробництво багаторазових захисних масок. Мало хто знає, що у Мукачеві по вул. Д. Галицького розташовані два транзитні будинки, в кожному з яких проживають по 10 дітей, відповідно хлопчиків і дівчаток. Це діти-сироти, із неблагополучних сімей, діти з дитбудинків, яких взяли під опіку небайдужі сім′ї під керівництвом благодійної організації «Товариство обітниця» у партнерстві з проєктом «Обітниця сироті». Основна мета – привити любов і милосердя, віру у Бога, дати освіту, працевлаштувати, забезпечити житлом і підготувати до дорослого самостійного життя.

Сміливицю, яка зголосилася взяти на себе таку надвелику відповідальність і почати опікуватися десятьма дівчатками, звати пані Стелла. Жінка має і двох власних дітей: хлопчика 12-ти років, та однорічну дівчинку. Розповідає: займається благодійною справою вже понад 7 років, останні ж 2 – саме цим проєктом. Так як одним із ключових завдань для сім′ї опікунів та волонтерів є виховання у дівчат почуття милосердя і доброчинності, то, звичайно ж, у час пандемії юначок залучили до благодійної справи – пошиття захисних масок.

Ідейною натхненницею виступила Катерина Легерда – закарпатська добродійка з кількарічним стажем, одна з організаторів першого мукачівського благодійного балу на підтримку онкохворих дітей.Всі дівчата долучаються до виробничого процесу. Декотрі з них вже мали швацькі навички, інші – освоїли техніку пошиття спеціально, аби долучитися до доброї справи.

Щодо техніки – то 3 швацькі машинки були передбачені фондом проєкту, а 4-ту, що їй дали ім’я Анжела, подарувала власниця дизайн-студії, мукачівка Юлія Ткач.Як уже сказала Еріка, власноруч скроєні і пошиті масочки дівчата роздають нужденним та літнім людям. Кажуть: щасливі очі бабусь і дідусів та слова подяки – безцінні! Витрачений час і сили точно того вартують!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *