У Іршаві пройшов обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

У Іршаві пройшов обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

16 жовтня в Іршаві відбувся Чемпіонат Закарпатської області на коротких дистанціях зі спортивного орієнтування, присвячений пам’яті Олександра Осійського та Дню захисника і захисниці України.

Організатори – департамент освіти і науки молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації та Федерація спортивного орієнтування України у Закарпатській області. За підтримки IR-RUN club. Змагання проходили на базі Іршавського ліцею №1 .

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Олександра Осійського, який був постійним учасником змагань зі спортивного орієнтування. Протягом 13 років працював заступником директора Іршавської районної станції юних туристів Закарпатської області. Високопрофесійний і досвідчений організатор туристсько-краєзнавчої роботи, він все своє життя присвятив вихованню дітей і молоді.

У змаганнях взяли участь команди міст Ужгорода, Мукачева, Хуста, Іршави, Ужгородського та Хустського районів, комплексної обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак», Іршавський міський центр позашкільної освіти, Хустський міський центр позашкільної освіти «Сузіря», Еколого-туристичний центр учнівської молоді Хустської міської ради. Всього 160 учасників.

У групі наймолодших учасників до 12 років, серед дівчат перемогу здобула Маргарита Количева, учениця ужгородської ЗОШ №19, Ольга Земянська – учениця Іршавського Ліцею №1 посіла другу сходинку, а Марія Зихор представниця Іршавського МЦПО – третю. У хлопців весь п’єдестал посіли місцеві спортсмени Іршавського МЦПО а саме: Михайло Керечанин, Ігнат Дешко, Ярослав Васильцюн – відповідно.

У групі до 14 років у дівчат Балрог Крістіна з Хуста впевнено виграла у своїх переслідувачів Тетяни Палош та Віолети Дешко з Іршави. У хлопців п’єдестал знову дістався місцевим Денис Кізьляк, Юрій Трикур, Артур Грогуль розмістились відповідно.

Серед юнаків до 16 років не було рівних цьогорічному призеру чемпіонату Європи серед юніорів у виді рогейн, Пеприку Олегу, який до того ж виконав норматив майстра спорту України зі спортивного орієнтування. Світлик Михайло та Осійський Валентин з Іршави посіли другу та третю сходинку відповідно. Дівчата –Маряна Світлик з Іршавського МЦПО здобуває перемогу, її колега Олександра Олексій здобула срібло, а Кароліна Ткач з Хустського ЕТЦУМ – бронзу.

У найдосвідченішій групі серед дорослих не було рівних представнику міста Мукачева, майстру спорту України – Олександру Касьянову. Зовсім трохи програє Олександр Желізняк з Ужгорода і посідає другу сходинку, а замикає трійку Іван Клюса з Іршавщини. У дівчат п’єдестал розмістився таким чином: Крістіна Бобер – вчитель фізичного виховання Кам’яницької ЗОШ займає перше місце,Катерина Вовканич учениця ужгородської ЗОШ №19 – друге, Ганна Марканич з Сухівської гімназія – третє.

У ветеранському класі у жінок Леся Осійська впевнено здобуває перемогу у колеги Пелиньо Людмили, обоє представники Іршавського МЦПО, а представниця Хустського МЦПО «Сузіря» Ірина Баняс замикає трійку лідерів. У чоловіків Іван Терпай заступник директора Іршавського МЦПО впевнено перемагає представника з Ужгороду – Петра Назаренка.

Всі переможці та призери чемпіонату були нагородженні медалями департаменту освіти і науки молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації та грамотами Федерації спортивного орієнтування України у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *