У Буштині пройшов міжнародний футбольний турнір

pic_49У смт Буштино, на стадіоні «Тиса», вчора розпочався перший міжнародний турнір з футболу імені Михайла Комана серед ветеранів.
Як розповів Буштинський селищний голова Іван Іванович  Паш,  майстер спорту Михайло Коман – колишній футболіст та тренер. Народився 1928 року у м.Люботин (сучасна Словаччина). Упродовж одного року грав за буштинську команду «Зірка», а згодом – за команди «Закарпаття» та «Динамо» (Київ). З 1977 по 1984 роки був начальником команди, затим – директором школи «Динамо», тренером юнацької збірної СССР, старшим тренером «Динамо-3».Міжнародний турнір, на думку селищного голови, сприятиме налагодженню добросусідських відносин між Буштином і Ясеновим, які підписали угоду про партнерство під час святкування річниці з дня заснування селища у травні цього року.
– Буштинські футболісти вирішили  вшанувати славного спортсмена і тренера  турніром, – каже президент ФК «Тиса» (Буштино),  депутат селищної ради  Іван Юрійович Паш. – Селищний голова та депутати нашу ініціативу охоче підтримали. Сподіваємось, що він стане традиційними.
У поєдинках на футбольному полі беруть участь команди ветеранів Ясенова (Словаччина), м.Мукачево, м.Хмельницький та смт Буштино.  До слова, у словацькій команді грають староста Ясенова Ян Катковчин та голова мисливського клубу Томаш Катковчин.
Зі слів організаторів, міжнародний футбольний турнір проходить за підтримки народного депутата Павла Балоги.
Вже відбувся матч між командами Мукачева та Хмельницького, який закінчився перемогою хмельничан з рахунком 3:0.  Наразі силами міряються гості зі Словаччини та господарі поля.
футбол2

                    Наталія Маджара

tyachiv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *