Тиждень сценічного мистецтва в Ужгородському інституті культури і мистецтв

Тиждень сценічного мистецтва в Ужгородському інституті культури і мистецтв

З 13.04.-17.04.2020 триватиме «Тиждень СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА». Під час карантину ми не зупиняємось. Ми продовжуємо працювати онлайн і запрошуємо всіх до нашої сторінки. На Вас чекає дуже багато цікавої інформації, перегляд фото та відео наших творчих робіт.

І головне!
Ми відкриті для всіх, у кого б’ється «театральне серце», для всіх, хто бажає вчитися. Наш інститут – найкращий!!!

Сценічне мистецтво – миттєве, воно живе короткий час: на очах у глядача виникає щось дивовижно прекрасне, правдиве, як життя, залишає в серці і в пам’яті слід – іноді надовго – і за якусь мить зникає назавжди. Актор – маг і чародій, цар і володар сцени, який творить чудо мистецтва!
Багато людей мріє «представляти» на сцені. Але щоб стати артистом, крім великого бажання, щирої любові, необхідний талант. Потрібні:
– Спостережливість;
– Вразливість;
– Пам’ять;
– Темперамент;
– Фантазія;
– Уява;
– Смак;
– Розум;
– Відчуття темпо-ритму;
– Музикальність;
– Щирість;
– Самовладання;
– Винахідливість;
– Сценічність.
Потрібні виражальні дані, щоб втілювати витвори таланту, потрібен гарний голос, виразні очі, обличчя, міміка, лінія тіла, пластика.

Талант актора – поєднання пристрасті, інтелекту, техніки і природної здатності до перевтілення – вміння зобразити іншу людину. Для цього необхідна гідна оправа. Ця оправа – всі різноманітні і могутні сили театральних майстрів.

Спеціальність «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» – це «живий організм», який постійно потребує нових ідей, натхнення, запалу, обміну досвідом.
Завдання театральних педагогів – допомогти тим, хто любить мистецтво театру, «знайти себе», розвинути свої здібності, згуртувати навколо себе творчі особистості, оволодіти новими знаннями з акторської майстерності.

Ми запрошуємо до нашої НАВЧАЛЬНОЇ ТЕАТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ, відкритої з метою об’єднання студентів різних творчих спеціальностей для розвитку та удосконалення акторської майстерності, пошуку нових театральних форм та популяризації мистецтва театру серед молоді.

На вас чекає відео-перегляд вистави у виконанні студентів І-ІV курсів Ужгородського інституту культури і мистецтв!

«ПАПУША»
(драма за мотивами поеми Ліни Костенко «Циганська муза»)

Сценічна редакція та постановка ВЕРОНІКИ ТИЩУК.

Перегляд за посиланням:

https://youtu.be/5arKgk09sSY

 

Підписуйтеся  на канал “Трибуни” в Telegram –https://t.me/trybuna

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *