Телефонний шахрай “нагрів” ужгородку на 8 тисяч гривень

Телефонний шахрай “нагрів” ужгородку на 8 тисяч гривень

шахраїЗа 8000 гривень літня ужгородка«звільняла» сина з міліції. Гроші перерахувала через відділення банку на рахунок, якийїй повідомивпо телефону псевдо-міліціонер, що назвався капітаном Рудаковим

 «Вашого сина затримали працівники міліції за перевезення наркотиків через кордон. Йому загрожує ув’язнення. Аби владнати питання з правоохоронцями, необхідні гроші.Терміново перерахуйте 8000 гривень на вказаний рахунок і нікому нічого про це не кажіть», – такі слова почула 63річна пенсіонерка по телефону від невідомого чоловіка, що представився капітаном міліції Рудаковим.

 Ошелешена пенсіонерка відразу зібрала всі свої заощадження і через найближче відділення банку перерахувала гроші на вказаний рахунок.

 – Лише після того, як жінка переказала кошти, вона здогадалася зателефонувати синові. Чоловік був здивований розповіддю схвильованої матері та повідомив, що у нього все в порядку, і ніяких проблем він з правоохоронцями немає. Тоді ужгородка звернулася за допомогою до міліції. Особа зловмисника наразі встановлюється, – розповідає начальник Ужгородського міськвідділу міліції Євген Калитич.

 На щастя,перераховані гроші з рахунку шахрай зняти не встиг, бо сам рахунок працівниками банку був вчасно заблокований після звернення потерпілої в міліцію.

 Міліція закликає громадян бути обачними, не довіряти подібним телефонним повідомленням, головна мета якихобманним шляхом заволодіти грошовими коштами. Якщо вам зателефонували невідомі та під різними приводами просять перерахувати гроші – не гайте часу, дзвоніть на 102 або зверніться до міліції. Ваше повідомлення допоможе оперативно знайти злочинця та збережекошти.

 Діана ДОРОГІЙ

Ужгородський МВ УМВС


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.