Тарнівецький сільський голова систематично приховує інформацію від журналістів (документ)

Тарнівецький сільський голова систематично приховує інформацію від журналістів (документ)

Голова Тарнівецької сільської ради Шоля В.В. не бажає розкривати”кухню” виділення земельних ділянок на території сільради, відповідей на запити про інформацію журналістів намагається уникнути, вигадуючи різні методи протидії медійникам.

На переконання громадян , які звернулись в редакцію газети “Сила народного контролю” з питанням непрозорого та неправомірного розподілу земельних ділянок, причини приховування такої інформації є зловживання голови сільської ради Шолі В.В , голови земельної комісії та депутатів сільської ради під час розподілу земель територіальної громади Тарнівецької сільської ради, що призвело до збитків громаді у дуже великих розмірах.  Шоля В.В. як фізична особа, нещодавно надіслав до редакції газети “СНК” свій інформаційний запит нібито на публічну інформацію. Він просив повідомити, що стало підставою для публікації в газеті “СНК” відомостй про те, що голова сільської ради Шоля В.В.не надав інфорамції на запит журналіста. Такий запит виглядає, щонайменше дивним. Адже громадянин Шоля В.В. є по суміцниству і головою Тарнівецької сільради, а, відтак, голова сільради точно знає, що стало підставою приховування ним публічної інформації від журналіста. Сільський голова Шоля міг би повідомити про ці підстави громадянину Шолі В.В., тим паче, що далеко ходити не потрібно. Сам собі розказав про підстави і все. Редактор газети, підготувала відповідь на той дивний запит і надала чиновнику, який заблукав в нетрях законодавства, вичерпну відповідь.

З цього приводу редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак зробила повідомлення про злочин за ст.171 “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *