Спасо-Преображенська парафія смт. Ясіня вийшла з Московського патріархату та приєдналась до Карпатської єпархії ПЦУ (документ)

Спасо-Преображенська парафія смт. Ясіня вийшла з Московського патріархату та приєдналась до Карпатської єпархії ПЦУ (документ)

17 лютого 2019 року, загальні збори Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня (вул. М. Грушевського, 164, ур. Плитоватий) Рахівського району Закарпатської області абсолютною більшістю голосів ухвалили рішення вийти зі складу Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні (Московського патріархату) (керуючий єпархією митрополит Марк (Петровцій)) та разом із храмом приєдналась до Карпатської єпархії Православної Церкви України на Закарпатті (керуючий єпархією єпископ Віктор (Бедь)).

Після завершення зборів уповноважені представники даної релігійної громади по телефону та письмово (шляхом надіслання скану відповідної заяви) звернулись до Преосвященнішого владики Віктора з проханням прийняти дану парафію до складу Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Владика Віктор в телефонній розмові привітав парафіян Спасо-Преображенської церкви смт. Ясіня з історичним рішенням, благословив їх вибір і дільність та видав указ про прийом даної парафії до складу Карпатської єпархії Православної Церкви України. Окрім того, зважаючи на те, що колишній священик даної парафії від Московського патріархату залишив вірних та відмовився переходити до Помісної Автокефальної Помісної Української Православної Церкви, владикою Віктором буде направлено до даної парафії та її храму нового священика з числа єпархіального духовенства.

До призначення нового священика, духовну опіку над вірними даної парафії, з благословення Преосвященнішого владики Віктора, буде здійснювати протоієрей Володимир Лофердюк, настоятель Свято-Покровської парафії в смт. Ясіня Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *