Сотні мукачівців вийшли на мітинг проти будівництва сміттєспалювального заводу (відео)

Сотні мукачівців вийшли на мітинг проти будівництва сміттєспалювального заводу (відео)
Волонтер Катерина Легерда розповіла про масове зібрання мукачівців через намагання влади збудувати у мікрорайоні Бороктелеп сміттєспалювальний завод:
Мукачівці сьогодні проявили рішучу громадянську позицію!
Друзі, все пройшло в рамках толерантності і законннтсті!
Нинішнє громадське зібрання, екологічна акція продемонструвало сьогодні суспільству, що ми мешканці міста, громадяни України, є влада!
Люди об’єдналися, з різних мікрорайонів, з сіл ОТГ, щоб висловити своє обурення і протест чиновникам щодо побудови сміттєспалювального заводу поблизу людських помешкань, які ГРУБО порушили права громадян, знехтували думкою і рішенням громади міста, в т.ч. мешканців мікрорайону Бороктелеп, яких ввели в оману!
Підлог з боку більшості депутатів міста, в т.ч. обранців з округу, в який входить Бороктелеп, яким довірили свої повноваження виборці на виборах і які сьогодні знехтувати запрошенням.
Вони не прийшли сьогодні на зустріч, побоялися людям подивитися в очі!
Це говорить про підступний план голови міста і інвестора-привида, які вирішили за все місто!
Так не повинно бути, так не буде!
Сьогодні люди висловили свою виключно правову громадянську позицію! Подяка ініціативні групі, мешканцям, які від імені громади Мукачева зуміли організувати зібрання в законному форматі! Депутатам міськради з інших округів – Юлія Тайпс та Роман Кушнір за їх сміливу громадянську позицію, за виклик місцевій владі, яка просто зрадила своїх мешканців!
Не маємо права стояти осторонь!
Загалом сьогодні було зібрано 610 підпис незгідних з сумнівним рішенням влади Мукачева.
Трансляція – Наталья Дани

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.