Службовці філії “Міжгірське ЛАГ” підробляли акти про очищення лісосік

Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України за фактом складення службовими особами філії «Міжгірське ЛАГ» завідомо неправдивого офіційного документу.

Як повідомляє пес-служба прокуратури Закарпатської області, йдеться про Акт огляду місця заготівлі деревини, інших продуктів лісу та використання корисних властивостей лісу, в якому констатували факт відсутності деревини та інших продуктів і очистки лісосіки після обробки. Проте, як в подальшому показала перевірка екологічного контролю – виявлено захаращення місця рубки порубковими рештками та неліквідною деревиною, тобто очистки на площі 0,45 га насправді проведено не було.

Аналогічно, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України, в ЄРДР зареєстровано кримінальне провадження за фактом складення службовими особами філії «Міжгірське ЛАГ» завідомо неправдивого офіційного документу – Акту огляду місця заготівлі деревини, де так само встановлено, що в одному з кварталів захаращення місця рубки порубковими рештками та неліквідною деревиною, тобто непроведення очистки лісосіки на площі 0,5 га.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, спрямовані на розкриття вчинених злочинів, зібрання необхідних для цього доказів та притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

lisosika1

lisosika2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *