Ще один пост закарпатки про мародерів перевізників

Ще один пост закарпатки про мародерів перевізників

Ужгородка Діана Мемех (Diana Memekh) поділилася враженнями про перепитії повернення українських заробітчан з Європи на батьківщину (стиль і орфографія збережені).

Спершу хочу подякувати всім, хто мені допомагав повернути 4 людей з Чехії в попередніх постах.

А тепер хочу розказати як вони добрались. Знаю, що тим хто мені писав це буде цікаво, тому що багато у кого рідні ще залишились в Чехії.

Спочатку, багато хто мені казав, треба зареєструватись в системі “ДРУГ”, написати звернення і вони мали б надати відповідь чи рекомендації щодо повернення громадянин України додому. Зразу відповідаю, це хіба допомогло статистиці і новинам озвучити к-ть тих хто закордоном, ніякої відповіді, а тим більше допомоги зі сторони цієї системи і в помині не було!!!

Далі говорили, що держава спільно з якоюсь авіакомпанією організовує евакуацію громадян, але цих рейсів по перше було пару штук, (вартість їх була також немала), і вони фізично б незмогли всіх вивезти, а по друге літак сідав би в Києві, а звідти ще не ясно як треба було б добиратися в Ужгород. На 29.03 потім казали, що рейс взагалі відмінили і що було з рейсом на 26.03 також невідомо, тому цей варіант був дуже сумнівний.

Залишається або власним авто, але власного авто у них не було, а отже останній варіант – це наші “золоті” перевізники. Те, що ціни були космос усі знають, з них взяли 800Є (200Є/чол.), я розумію, що ціна піднялась би полюбому, але люди майте совіть, з 60-80$ приблизно в 3 рази піднімати!? це вже наглість вищої категорії!! і добре якби хоч нормально довезли додому за ті гроші, а то ж їх викинули перед границею (кпп Тиса), де нема пішоходного переходу і робіть далі, що хочете.

Мало того водій спершу поїхав на закритий перехід митниці в Австрії, потім заблукав там на годину, а коли вже приїхали на робочий пост, то не встигли по часу його пройти (Австрія пропускає у визначені години лише) і вони ще й змушені були цілий день там торчати до наступного відкриття пропуску на кордоні. Звичайно за це ніхто їм знижку не зробив, але я вважаю, що по совісті водій мав би скинути хоч пару євро, так як по його вині вони там затримались, (про те що нема що їсти і де спати і що всі змучені навіть не кажу). З горем пополам їх довезли до КПП Тиса і там залиши, але блін, за такі гроші їх би мали довезти під двері ще і речі розкласти по поличкам!!!

Тепер наступна проблема, як перейти цю границю, коли ніхто незахоче зараз взяти попутчиків, і я розумію людей. Знову поступила інформація, що якоби владою організовані автобуси, які переправляють людей через кордон, тільки за 300грн/чол. і їздять вони не постійно, треба чекати незнати скіки і неясно чи влізете ви взагалі в той автобус з першого разу, через велику к-ть людей… ну, як звичайно все через одне місце…

І тут знову з’являються наші “золоті” перевізники, завжди готові допомогти, ЗА НЕреальну плату !!! Водій мікроавтобуса (фото нижче) за переправу лише через границю взяв з них 2000грн (500грн/чол.), і висадив їх на першій же заправці після кордону!, знову таки за ці гроші мав би довезти до Ужгорода під самі двері !!!

Далі, як добратись до Ужгорода, так так, були розмови про організацію автобусів, що довозять людей від кордону до Ужгородського вокзалу, але як всі зрозуміли, нічого подібного там не було.

І звичайно не обійшлось тут без чопських циган-таксистів, які пропонували довезти від заправки до Ужгорода за 1000грн, добре що тут вже знайшлись знайомі, які змогли їх звідти забрати…

В результаті: люди бідні їхали 2 доби з чемоданами з Чехії, наші українські перевізники викачали з них повно грошей, а точніше в сумі 26000грн, при тому що білети на автобус коштували 7000грн за 4 чол., ще кінці кінців самі добирались від кордону до дому!, І тепер головне питання: яким чином влада організовує евакуацію своїх громадян??? таким, що готують собі VIP палати??? їхня допомога називається: “Добирайтеся як хочете!!”…, яким чином люди одне одному допомагають в біді??? таким, що наживаються один на одному, викачують мало не останні гроші?? чого всі чекають від цієї країни, коли тут одні другим вилізти не дадуть, якщо не заплатиш? влада погана, не сперечаюсь, а народ хіба краще??, який народ – така і влада, така і держава! одиниці тих, хто готовий допомогти і сотні тих, хто через вас і усі моральні принципи переступить заради власної вигоди та збагачення.

Виходячи з цієї ситуації, можна зробити висновок, що Україна це не європейська країна, а сама що є справжня жидовська. Кожен сам за себе і це замкнутий круг.

Тому я прекрасно розумію, чому так багато людей за кордоном, це люди, яких життя змусило туди поїхати, які захотіли вийти з цього круга, а тепер нажаль змушені ось такими тяжкими шляхами повертатись назад. І я навіть не уявляю, як будуть їхати ті, хто ще залишився в інших країнах, дивлячись на те, що ціна вже у когось за 400$ перевалює… невже цим обнаглівшим перевізникам навіть в голову не приходить, що можливо хтось і не має таких грошей, не встиг ще заробити, чи щось накрилося з робою… майте совість вже нарешті, всі ми розуміємо що ви також ризикуєте, але ви це робите свідомо, а така космічна націнка від зараження вас не захистить!!!

На завершення побажаю всім, хто ще закордоном щасливо добратися додому, або по можливості здоровими пересидіти карантин там де ви є, і бережіть себе, свої сім’ї, бо крім Вас самих тут Вам ніхто нажаль не допоможе…

читайте також:

Мародери-перевізники обдирають українців у пункті пропуску Захонь-Чоп (відео)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *