Шаранич написав відкритого листа громадськості Закарпаття

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Громадському конвенту міста Ужгорода, особисто П.Гомонаю,
Голові Громадської ради при УМВС України в Закарпатській області М.Желізняку.

Шановні лідери громадських рухів Ужгорода та Закарпаття! Вчора, 21 травня, о 15-й годині мене було запрошено для участі сьогодні, 22 травня, о 17.00 в слуханнях Громадського конвенту Ужгорода із претендентами на посаду начальника закарпатської міліції.

Виходячи з принципів прозорості діяльності ОВС, вимог сьогодення та моєї особистої громадянської позиції, я готовий зустрітися з будь-ким у будь-якому форматі, що передбачає демократичний та прозорий принцип формування нової влади.

Разом з тим, прошу поставитися з порозумінням до ситуації, в якій перебуває як закарпатська міліція, так і Україна загалом напередодні виборів Президента України. Підрозділи міліції переведені на посилений варіант несення служби, вони беруть під охорону виборчі дільниці, бюлетені та учасників виборчого процесу. Починаючи з 22 травня, по всій області проходять інструктажі працівників міліції за участі Комітету виборців України. В області перебувають представники ОБСЄ, спостерігачі за ходом виборів, в тому числі й з-за кордону.

В цей час головне завдання міліції – не допустити порушень громадського порядку в ході виборів Президента України. Це завдання покладене на нас як керівництвом держави, так і українським народом. І я впевнений, що цей іспит ми спільно з закарпатцями пройдемо з гідністю й честю.

Прошу вас поставитися з порозумінням до моєї позиції та визначити строки запланованої вами зустрічі у будь-який зручний час у післявиборчий період. На вимогу громадськості, я готовий надати власну анкету, автобіографію та декларацію про доходи за 2013 рік.

Слава Україні!

З повагою, Сергій ШАРАНИЧ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *