Росіянин спробував підкупити закарпатського прикордонника хабарем

кордонСьогодні в пункті пропуску «Малий Березний», що на кордоні зі Словаччиною, прикордонниками Чопського загону було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара.

Близько 11 години громадянин Росії, який прямував на в’їзд в Україну, надав для перевірки  паспортний документ в якому знаходились грошові кошти у розмірі 10 Євро. Чоловік таким чином намагався «вирішити питання» пропуску та безперешкодного перетинання кордону. Варто зазначити, що близько 6 години ранку чоловік уже намагався потрапити на територію України через пункт пропуску «Вишне Немецьке—Ужгород». Однак, у зв’язку з відсутністю достатнього матеріального забезпечення, чоловіку було відмовлено у в’їзді в Україну.  За даним фактом прикордонники проінформували представників Національної поліції.

Держприкордонслужба України звертається до усіх учасників міжнародного руху не порушувати чинного законодавства та не намагатися втягнути у протиправну діяльність прикордонників, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Держприкордонслужба України

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *