Categories Новини

Рівень безробіття у Воловецькому районі складає 4,3%

Заступник голови Воловецької райдержадміністрації Іван Сличко провів нараду стосовно виконання Програми зайнятості населення на 2012-2014 роки у районі, в якій взяли участь начальник управління соціального захисту населення РДА Юрій Ференц, директор районного центру зайнятості Іван Ряшко, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Михайло Косач, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення УСЗН РДА Іван Ківкович.

Про підсумки виконання Програми зайнятості населення Воловецького району за 2013 рік доповідав начальник відділу з питань праці та зайнятості населення УСЗН РДА Іван Ківкович, який відзначив, що протягом одинадцяти місяців поточного року в районному центрі зайнятості на обліку перебувало 2220 незайнятих громадян.

Працевлаштовані протягом одинадцяти місяців 2013 року понад 760 незайнятих громадян. 14-м безробітним надано одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації ними підприємницької діяльності.

260 безробітних пройшли професійне навчання, 154 незайняті громадяни – брали участь в тимчасових та громадських роботах.

Протягом одинадцяти місяців поточного року в РЦЗ зареєстровано 612 вакансій. Співвідношення чисельності незайнятих громадян та вакансій за одинадцять місяців склало 4особи на одне вільне робоче місце.

Рівень безробіття станом на 01.10.2013 року становив 4,3 відсотка, що на 2,9 відсотка менше ніж в аналогічному періоді минулого року.

В районі створена та постійно діє робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Протягом січня – листопада 2013 року було здійснено обстеження 195 суб’єктів підприємницької діяльності району з метою активізації роботи із легалізації робочих місць та виплаті встановленого законодавством розміру заробітної плати. В результаті обстеження виявлено 147 незареєстрованих найманих працівників, з яких 110 легалізовано. За наслідками перевірки складено відповідні довідки обстеження.

За рахунок легалізації «тіньових» робочих місць, донараховано заробітної плати в сумі близько 100 тис. грн., з яких сплачено майже 20 тис. податку до місцевого бюджету.

Директор районного центру зайнятості Іван Ряшко звернув увагу учасників наради на ті положення Закону України «Про зайнятість населення», які мали вплив на поліпшення ситуації на ринку праці в районі.

Підводячи риску заступник голови райдержадміністрації Іван Сличко наголосив, що на виконання завдань Президента, пріоритетним напрямком роботи районної державної адміністрації, центру зайнятості було і залишається зниження рівня безробіття. Особлива увага буде приділятись активній політиці зайнятості: створенню нових робочих місць, легалізації зайнятості населення, працевлаштуванню, професійному навчанню та організації оплачуваних громадських робіт.

Воловецька РДА

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *