Ревакцинація вакциною AstraZeneca стартувала на Закарпатті

Ревакцинація вакциною AstraZeneca стартувала на Закарпатті

Відповідно до рекомендацій, закарпатці, котрі одними з перших вакцинувались проти COVID-19, отримали другу дозу вакцини AstraZeneca – через 12 тижнів після першого щеплення.

Для цього в області зарезервовано резервовано більше 800 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, для осіб, котрі отримали перше щеплення в період від 25 лютого до 11 березня.

Вакцини AstraZeneca-SKBio та AstraZeneca/Covishield мають однаковий склад і технологію виробництва. Тому якщо людина отримала першу дозу вакциною Covishield, то друга доза може бути AstraZeneca-SKBio.

Вакцинальна кампанія стартувала 25 лютого. Тоді працювала одна мобільна бригада, і робилося по 30-40 щеплень на день. Зараз в середньому робиться по 800 щеплень за день. Сьогодні ревакцинацію вакциною AstraZeneca-SKBio починають у тому ж закладі, де стартувала вакцинальна кампанія – в Обласній клінічній інфекційній лікарні. Для цього було зарезервувано понад 800 доз із партії, яку отримали у середині квітня, зазначила головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик.

Перший вакцинований на Закарпатті, лікар-інфекціоніст Степан Карабиньош першим отримав і другу дозу щеплення.

Ті, хто отримав обидві дози від COVID-19, можуть отримати свідоцтво, що підтверджує цей факт.

Так, наразі на етапі розробки перебуває свідоцтво про вакцинацію міжнародного зразка, яку можуть отримати ті закарпатці, котрі вже зробили два щеплення. За таким документом можна буде звернутися до медичного закладу, де проходила вакцинація, або ж до свого сімейного лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.