Протягом тижня на Закарпатті виявили 28 фактів крадіжки електроенергії

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період із 15 по 21 жовтня поточного року працівниками Товариства виявлено 28 фактів крадіжки електричної енергії.

Зокрема, було складено 21 Акт про порушення Правил серед населення та 7 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Хустському та Велико-березнянському районах (7 та 3 випадки відповідно). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження розрахункового засобу обліку та пошкодження та зриву пломб на лічильнику.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) найбільше фактів крадіжок було виявлено у Хустському районі Закарпатської області. При цьому, найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також, упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 184,76 тис.грн.

Прес-служба ПрАТ “Закарпаттяобленерго”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.