Watsons UA

Прокуратура перекваліфікувала справу про хабарництво директора Карпатського біосферного заповідника

Прокуратура перекваліфікувала справу про хабарництво директора Карпатського біосферного заповідника

24 листопада 2017 р. відбулося продовження слухання кримінального провадження по обвинуваченню  директора Карпатського біосферного заповідника Миколи Рибака, якому інкримінують отримання хабара на суму 1450 доларів США. Про це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

24.11.2017 року прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних справах Цар І.І., фактично на завершальній стадії кримінального провадження чомусь змінює кваліфікацію дії Рибака Миколи з ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) на ст. 190 КК України (шахрайство).

Судячи з такої поспішної перекваліфікації дій Рибака М., хабарника службового злочину можливо намагаються амністувати!

В такій ситуації постає ряд питань та вимог до Генерального Прокурора України ! 
Доки прокуратура, а саме прокуратура Закарпатської області буде ”адвокатом” хабарникам???
Генпрокурор України, Юрій Луценко вже не одноразово заявляв на телекамери, що винуваті в ”розвалах” гучних кримінальних справ є суди, але в даному випадку, саме прокуратура Закарпатської області за ”хабар” сама виступила в ролі адвоката і захищає хабарника директора Карпатського біосферного заповідника Миколу Рибака, чим самим дає йому можливість уникнути відповідальності, – зазначає Микола Кокіш-Мельник.

Чекаємо на аргументовану відповідь прокуратури з цього приводу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *