Letyshops

Правоохоронці перевірили, як в Ужгороді пропускають пожежні автомобілі (ФОТО)

12 травня ужгородські рятувальники спільно з працівниками Управління патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево провели спільні профілактичні заходи щодо перевірки дотримання водіями правил дорожнього руху. Основною їх метою було визначити наскільки водії поступаються дорозі пожежним автомобілям, які рухаються по проїжджій частині з увімкненими звуковими та світловими сигналами та підвищити транспортну дисципліну серед водіїв.

Близько дванадцятої години пожежні та патрульні машини вирушили по спеціально складеному маршруту, що проходив основними вулицями обласного центру.

Під час слідування спецавтомобілів із увімкненими звуковими та світловими сигналами переважна більшість водіїв поступалася дорогою, проте були і такі, котрі чи то через незнання правил дорожнього руху, чи то через їх ігнорування, не надали перевагу в русі пожежному автомобілю. По факту виявлених порушень, цим автомобілістам довелося далі спілкуватися з патрульними поліцейськими щодо відповідних порушень правил дорожнього руху.

Рятувальники ж та поліцейські наголошують! Якщо по дорозі рухається автомобіль чи то поліцейських, пожежних, чи швидкої йому необхідно надати перевагу. Це передбачено чинним законодавством та правилами дорожнього руху.
Випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються все частіше. Через це рятувальним службам складно виконувати свою роботу. А в когось біда, комусь дуже необхідна пожежна, медична, чи інша допомога!

Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до власників транспортних засобів з проханням бути уважними на дорозі. Пам’ятайте, результатом людської байдужості можуть стати людські життя, тож не допускайте її на дорозі. Будьте відповідальними!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *