Польський візовий центр презентували в Ужгороді

В технічному режимі центр запрацював ще 9 серпня, але урочисте відкриття відбулося 27 серпня. Новий візовий центр, до слова, розташувався за адресою вул. Капушанська, 92.

Польський

Урочистості відвідали Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, Генеральний консул Словаччини в Ужгороді Янка Бурянова, голова облради Іван Балога, заступник голови ОДА Михайло Попович, Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, представники товариства польської культури Закарпаття  та ін.
Всі вони виголосили офіційні промови та привітання, після чого Генеральний консул Республіки Польща в Львові разом з присутніми керівниками області і міста урочисто перерізали символічну  червону стрічку.

Як зазначив пан Ярослав Дрозд, таке рішення є продуманим і виваженим, оскільки дотепер закарпатцям отримати шенгенську візу через польські консульські установи у Львові та Івано-Франківську було  складно. Бо пов’язано із значними витратами часу та коштів. Торік Польське консульство у Львові видало 330 тис. віз для громадян України, із них –  7 тисяч для закарпатців.

– Ми  зацікавлені в активізації співпраці із Закарпаттям. Тому далі на порядку денному не менш важливе питання –  відкриття пішохідного та велосипедного переходу «Лубня – Волосате» на українсько-польському кордоні, – підкреслив пан Ярослав Дрозд.

Загалом Польща планує відкрити в Україні 17 візових центрів для приймання документів від громадян України, повідомляв раніше Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд. Він також уточнив, що наразі працюють тільки два пункти прийому візових анкет (ППВА) – в місті Ужгород та місті Чернівці. Що ж до Львівського консульського округу, то там ще з 2011-2012 рр. успішно функціонують три пункти прийому віз у містах Івано-Франківськ, Львів та Тернопіль.

Тепер потрібно лише підготувати документи, записатися по телефону на прийом, прийти у призначений час, заповнити анкету, здати документи і зачекати поки у консульстві відкриють візу. За наявності всіх необхідних і правильно оформлених документів шенгенську візу Польща обіцяє оформляти для закарпатців упродовж 7 днів. Віза коштуватиме стандартно 35 євро, послуги – 18 євро.

В приміщенні центру можна буде одразу оплатити послуги в банківській касі, оформити страховий поліс чи зробити фото (6 штук – 30 гривень).  Діють тут також автомати для оплати послуг та автомати щодо видачі талончиків на чергу.

польський2 польський3

mukachevo.net


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.