Поліція Ужгородщини невспромозі завадити епідемії викрадення надгробних пам’ятників

Вандали викрадають надгробки на кладовищі у селі Барвінок, що на Ужгородщині. Там знаходиться цвинтар на якому хоронять мешканців обласного центру.

З початку вересня  вже зафіксовано  7 випадків наруги над могилами, з яких викрали гранітні надгробки. Поліція зафіксувала злочини, але розслідування йде мляво.
Крім надгробків, викрадають також гранітні вази чи цінні лампадки – тобто все, що дорого коштує. Усі плити дуже акуратно демонтовані: не розбиті, а саме викручені шурупи і плита знята без ушкоджень, тому не виключено, що до цього причетні люди, які знайомі з технологічним процесом. Значить коло підозрюваних осіб скорочується – необхідно опитати майстрів, які виготовляють пам’ятники і виявити “паршиву вівцю”.

Адміністрація Комбінату комунальних підприємств розробляє документ, який планують подати на розгляд виконкому Ужгородської міської ради, щоб отримати дозвіл на встановлення двох шлагбаумів (є два заїзди) і визначення графіку відвідування кладовища, щоб хоч таким чином убезпечити цвинтар від крадіїв.

plyta plyta2 plyta3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *