Doc.ua запис до лікаря

Подробиці пожежі в гуртожитку Ужгородського торгово-економічного коледжу (фото)

Сьогодні о 10:45 сталася пожежа в студентському гуртожитку Ужгородського торгово-економічного коледжу Київського національного торгово-економічного Університету за адресою м. Ужгород вул. Декабристів. Загорілася кімната де проживають студенти на шостому поверсі. Зі слів працівників ДСНС, які прибули на місце після виклику, через щільну задимленість вогнеборцями було евакуйовано 23 мешканців гуртожитку. Об 11:15 пожежу було локалізовано та об 11:56 повністю ліквідовано.
В результаті знищено домашнє майно, що знаходилося в кімнаті та перекриття будівлі на площі 95 кв. м.
До гасіння залучались 26 рятувальників та 5 одиниць основної, 1 одиниця спеціальної та 2 одиниці допоміжної техніки.
Загиблих та травмованих на пожежі не має. С
пеціалістами проводиться експертиза міста події з метою встановлення причини пожежі та нанесених збитків. Зі слів адміністрації установи постраждалих не має, студенти та мешканці гуртожитку були евакуйовані, з метою безпеки в будівлі вимкнено електрику. Як попередньо вдалося встановити на поверсі де сталася пожежа перебувало біля десяти  студентів, які про пожежу повідомили чергового гуртожитку  та вихователя. В подальшому до приїзду працівників ДСНС  за участі працівників гуртожитку сантехніка, електрика, вихователя та чергового було організовано евакуацію та гасіння пожежі, використовувались наявні вогнегасники та пожежні шланги.

 Крім студентів в даному гуртожитку проживають викладачі даного навчального закладу та громадяни, які в минулому були поселені там тимчасово  на прохання різних державних та правоохоронних органів, однак в силу різних причин залишились мешкати там по сьогодні. Всього в цьому гуртожитку мешкає близько 400-450 громадян.  Дуже прикро що в цей нелегкий в економічному сенсі час студентам та  мешканцям гуртожитку нанесено вогнем та водою значну шкоду. Та й подальша доля даної будови теж не відома, тому що для ремонту гуртожитку  навчальному закладу теж знадобляться кошти.
 Олена Зарічна.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *