Після погрози прокуратури підвести під кримінал за бездіяльність поліцію, остання знайшла аргументи для розблокування КПП “Ужгород” (ВІДЕО)

Після погрози прокуратури підвести під кримінал за бездіяльність поліцію, остання знайшла аргументи для розблокування КПП “Ужгород” (ВІДЕО)

stefanyshynЯкщо поліція не вживе заходів для розблокування кордону в районі КПП “Ужгород”, то прокуратура Закарпатської області відкриє проти неї кримінальне провадження. Про це в ефірі Національного телеканалу UA Перший заявила прес-секретар силового відомства Вікторія Попович.

Реакція ГУНП в Закарпатській області не забарилася, з самого ранку обласний очільник поліції Роман Стефанишин провів переговори з блокувальниками кордону і ті погодилися розійтися. Які аргументи наводив пан Роман невідомо, але перше серйозне випробування на своїй посаді він пройшов на відмінно.

Інформацію підтверджує в мережі Фейсбук учасник акції Alexandr Krichfaluschi:

До відома громадян!
Сьогодні о 8.00 за київським часом на КПП Ужгород буде відновлено рух автотранспорту. Дане рішення було прийнято у ході домовленостей між громадою та керівництвом поліції,митників та прикордонників. Також звертаю увагу “пересічників” які їдуть на пересічку, що для них виділена окрема смуга в якості експерименте, всі деталі роз’яснять прикордонники на місті.

Слова речниці Закарпатської прокуратури з другої хвилини відео.

Дорога до КПП “Ужгород” вільна (7.40 к.ч.)

peresichka

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *