Підвищити рівень обізнаності закарпатських платників щодо своїх прав та обов’язків допоможе спеціальна брошура

податки«Права та обов’язки платників податків та контролюючих органів» – саме так називається підготована Міндоходів брошура, яку сьогодні в рамках всеукраїнської акції «Права та обов’язки» отримали ті, хто відвідав центри обслуговування платників у Закарпатській області.
Міндоходів особливу увагу приділяє налагодженню партнерських відносин з громадськістю та платниками, що передбачено нещодавно прийнятим Стратегічним планом розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року. Одним із підтверджень цього є і ця друкована продукція, де містяться статті та витяги з Податкового кодексу України, якими визначено права і обов’язки як платників податків, так і контролюючих органів
– Впевнений, що це лише перший крок по розвитку цієї Стратегії, по розвитку партнерських стосунків між Міністерством доходів і зборів і платниками податків, – зазначає Василь Іванчо, начальник Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
– Знання своїх прав дозволить платникам впевнено вести господарську діяльність та ефективно взаємодіяти з органами доходів і зборів, – додає начальник ГУ Міндоходів у Закарпатській області.
Також ця брошура буде розповсюджуватись серед учасників семінарів та круглих столів, що проводитимуть органи доходів і зборів Закарпатської області.
Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.