Підполковник з Ужгорода звернувcя до голови СБУ з приводу сепаратистського демаршу Жириновського /документ/

Підполковник з Ужгорода звернувcя до голови СБУ з приводу сепаратистського демаршу Жириновського /документ/

У 2006 році молодий командир першої гірсько-піхотної роти 15 ОГПБ лейтенант Микола Журавльов, навчаючись на юридичному факультеті  УжНУ, написав письмову кваліфікаційну роботу на тему “Проблемні питання кваліфікації посягання на територіальну цілісність і недоторканість України”,  яка набула особливої актуальності в 2014 році. Навчальний досвід став у нагоді під час перебування військовослужбовця у зоні АТО, адже йому були добре відомі принципи гібридної агресії з боку Російської Федерації.

Днями підполковник Микола Журавльов закінчує генеральський факультет Національного університету оборони імені Івана Черняховського, за спиною важливий багаторічний досвід служби у ЗСУ і саме такі офіцери мають стати становим хребтом оновленої армії України.

В 2019 ми бачимо, що методика агресора в напрямку дій щодо підготовки анексії території України не змінюється, відомі провокатори на кшталт депутата Госдуми РФ Володимира Жириновського вже символічно ділять Україну навпіл. Недочекаєтеся! Подавитеся, як кісткою в горлі.

Днями підполковник Микола Журавльов подав до СБУ заяву про вчинення злочину Володимиром Вольфовичем щодо  умисних дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України. Віримо, що настане час і московський клоун постане перед українським судом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *