Оздоровча сотня Закарпаття пропонує екстремальний відпочинок

Запрошуємо справжніх, живих активних людей, на омріяні ними атракції – туристичні запливи (рафтинг) “ПО ТИСІ РАЗОМ”.
(вартість запливів – від 50 грн. + добровільні пожертви на цілеву допомогу Армії України) (Детальний опис маршрутів та їх вартість тут:http://u.to/vCwYCA)

оздоровча

Запливи відбуваються щодня по гордій красуні р. Тисі на ділянці від м. Хуст та Виноградово.
розміщення бази “СЕРЦЕ ПАТРІОТА”
http://maps.yandex.ua/-/CVraZV-X

========== для Львів’ян (спеціально) ============

Дуже зручно виїхати вечірним потягом “Львів-Солотвино” до станції Королево. Звідти короткий півгодинний похід на залишки Королевського замку, відтак одногодинні атракції на екстрім ділянця і двогодинний сплав на катамаранах по Тисі до Чорної гори. Обід, проготовлений на вогнищі, активний відпочинок. За бажання ще один заплив і, посадка на той же ж Солотвинський потяг (20:40) Вранці Ви на парах чи на роботі. .

===== Для Мукачівців, Ужгородців та гостей Закарпаття =======

Зручно і дешево електричкою до Батьово, а відтак до станції Королево або “Чорна гора” будь-яким потягом. Звідти вас відвезуть на старт одногодинної атракції на екстрім ділянці і той же ж двогодинний сплав до Чорної гори. Обід, проготовлений на вогнищі, відпочинок на березі Тиси або біля Чорної гори. За бажанням може бути ще один заплив і, посадка на той же ж потяг (20:40) до Батьово чи м. Ужгород (загальний вагон 5-7 грн) а відтак електричкою до Мукачево.

===== Для гостей Закарпаття =======

Кілька денний тур активного і пізнавального відпочинку за нереально низкими цінами. При бажанні може бути зустріч та розміщення у новому комфортабельному готелі “Тональ”, безпосередньо на залізничному вокзалі (80 – 90 грн доба). Все інше – як для закарпатців або за домовленністю по телефону.

=======================================================
======= НІЧЛІГ та РОЗМІЩЕННЯ на базі “СЕРЦЕ ПАТРІОТА” =======

Місце у 8-ми місному наметі (розкладачка + новий матрас) – 15 грн. Із собою мати або білизну і одіяло, або лише спальник. Дешево і сердито!

================== ТРАНСФЕР =================

ЗАЛІЗНИЦЕЮ розклад руху місцевих потягів: http://u.to/AZZuCA

АВТОТРАНСФЕР: Розклад руху рейсових автобусів у Закарпатті:http://u.to/mZZuCA

====== НАЙЗРУЧНІШИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ РІШУЧИХ ========

10-12 чол може подолати трансфер (туди назад) нашим мікроавтобусом із Мукачево, який супроводжує кожен заплив. Час відправки 9:00, час повернення до Мукачево 22:00 (довідка та замовлення місць 050 540-20-47 цілодобово) Дешево і сердито!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *