Озброєні чоловічки в Хустському районі плюють на закони (ФОТО, ВІДЕО)

Скільки коштують ідеї Майдану ?

Вчора , 10.06.2014 року, ми громадські активісти , Правий Сектор, ВО «Свобода», Конгрес Українських Націоналістів та Радикальна партія Ляшка завітали в с.Н.Бистрий, для того щоб пересвідчитись чи виконується вказівка Закарпатської обласної прокуратури про заборону будівництва МГЕС ( є на офіційному сайті облпрокуратури Закарпаття ) .
Підійшовши до воріт будівництва нас зупинили охоронці, а в цей час ми побачили як вантажівка висипала грунт на дамбу, бульдозер цей грунт розрівняв у русло річки ( зафіксовано на відео та фото ) .
Виявляється , що даний об”єкт охороняє ( з їх слів ) Самооборона Майдану, а саме “Черкаська Сотня ” , ми їм пояснили , що будівництво незаконне , громади населених пунктів протестують проти будівництва , є звернення у владні органи , є рішення прокуратури , що будівництво недоцільне з економічної точки зору , буде шкода екології і т.д.
На що ” черкаський самооборонівець” – Бабай на фото та відео відповів -” що Майдан в минулому і що ідеї Майдану недосягнуті ,а олігархи, які були так і будуть керувати країною.
А їм ” до одного місця ” екологія Закарпаття та куди будуть йти гроші за цю електроенергію , також вони повідомили , що якщо громадськість прийде і спробує ” народними методами ” боротися з будівництвом , то вони будуть на стороні олігархів та проти простого народу , і що за це їм платять, бо якусь роботу їм потрібно мати і взагалі вони будуть застосовувати зброю , а Парубій ” в курсі ” , що в с.Н.Бистрий ” Самооборона Черкас ” охороняє будівництво .
Отак, шановна громада та читачі маємо приклад , як бабло перемагає добро , тобто вигляд грошових знаків для цих людей важливіший ніж ідеї Майдану та інтереси громади .
А тому ,- просимо, особисто Парубія, втрутитись в цю ситуацію та роз”яснити мету перебування цих озброєних громадян та немешканців Хустського району в мирному Закарпатті і чому вони на Сході України не знищують терористів ?. А для міліції та СБУ, чи є в них ліцензія на охорону діяльність та дозволи на зброю .

Наш Хустський Майдан буде в с.Нижній Бистрий , який став втіленням та поєднанням злочиної бездіяльності влади та правоохоронних органів з криміналом, де фірми Януковича працюють, а майданна самооборона їх захищає.
Фото та відео: Кузьми та Грица

сотня4 сотня сотня2 сотня3

 

1 коментар

в курсі написав:

Парубій після революції із запоя не може вилізти, звертайтеся до нього кулько хочете))) в чоловіка празник, до корита дорвався

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *