Організатор мітингу ужгородських школярів визнав, що ним маніпулювали провокатори

Голова ГО “Молода ініціатива Ужгорода” Віталій Грегор у соцмережі Фейсбук поширив повідомлення наступного змісту:

“Шановні працівники та директори ЗОШ №1 та 5 міста Ужгорода. Як виявилось , інформація щодо закриття шкіл №1 та 5 в м. Ужгороді з метою не допущення їх учнів на мирне зібрання з питань канікулів, озвучена нами на площі Поштовій перед міською радою 28 жовтня 2013 року, не підтвердилась.

мітинг

Також хочу наголосити, що окрім учнів, дану інформацію на жаль поширювало і доросле населення, зокрема, людьми, яким ми довіряли, але на жаль до яких вже не буде довіри в майбутньому і хай це залишиться на їх совісті. Маємо думку, що можливо дана інформація була навіть заздалегідь підготована та спеціально подана з метою нашої дискредитації та виставлення нас з негативної сторони на вищезазначеному заході. Оскільки ми прийняли участь в ньому на запрошення молоді, яка самостійно організувалася через соціальні мережі, та батьків з метою офіційного оформлення даного заходу та додаткового забезпечення порядку при його проведенні. Відтак, просимо вибачення у працівників та директорів ЗОШ №1 та 5 за озвучення в понеділок непідтвердженої інформації, що могла як наслідок дискредитувати їх в очах громади міста”.

Добре, що нарешті Віталій зрозумів, що за безневинними, на перший погляд, забавками дітей можуть стояти дорослі покидьки та негідники, які загрібають жар чужими руками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.