Організатор мітингу ужгородських школярів визнав, що ним маніпулювали провокатори

Голова ГО “Молода ініціатива Ужгорода” Віталій Грегор у соцмережі Фейсбук поширив повідомлення наступного змісту:

“Шановні працівники та директори ЗОШ №1 та 5 міста Ужгорода. Як виявилось , інформація щодо закриття шкіл №1 та 5 в м. Ужгороді з метою не допущення їх учнів на мирне зібрання з питань канікулів, озвучена нами на площі Поштовій перед міською радою 28 жовтня 2013 року, не підтвердилась.

мітинг

Також хочу наголосити, що окрім учнів, дану інформацію на жаль поширювало і доросле населення, зокрема, людьми, яким ми довіряли, але на жаль до яких вже не буде довіри в майбутньому і хай це залишиться на їх совісті. Маємо думку, що можливо дана інформація була навіть заздалегідь підготована та спеціально подана з метою нашої дискредитації та виставлення нас з негативної сторони на вищезазначеному заході. Оскільки ми прийняли участь в ньому на запрошення молоді, яка самостійно організувалася через соціальні мережі, та батьків з метою офіційного оформлення даного заходу та додаткового забезпечення порядку при його проведенні. Відтак, просимо вибачення у працівників та директорів ЗОШ №1 та 5 за озвучення в понеділок непідтвердженої інформації, що могла як наслідок дискредитувати їх в очах громади міста”.

Добре, що нарешті Віталій зрозумів, що за безневинними, на перший погляд, забавками дітей можуть стояти дорослі покидьки та негідники, які загрібають жар чужими руками.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *