Неврологи та нейхрохірурги з усієї України зберуться в Ужгороді на “Карпатські читання”

Неврологи та нейхрохірурги з усієї України зберуться в Ужгороді на “Карпатські читання”

13-15 червня 2019 в Ужгороді розпочне свою роботу науково-освітній проект для фахівців – Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання».

Вже понад 12 років поспіль неврологи та нейрохірурги з майже всіх регіонів України, які не втомилися шукати відповіді на актуальні питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного зростання та спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток».

Конференція «Карпатські читання» – одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Медична преса, фахові видання широко висвітлюють цю подію на шпальтах своїх друкованих видань та в Інтернет-просторі. В заходах беруть участь провідні неврологи України та запрошені спеціалісти з-за кордону. Кожен рік в рамках заходу проводяться тематичні засідання: школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії.

Крокуючи за новими технологіями нам вдається різноматнітнити конференцію вебінарами всесвітньовідомих неврологів, нейрохірурнів, фахівців з реабілітації.

У період реформування галузі охорони здоров’я, що найближчим часом торкнеться стаціонарів та лікарів вторинної ланки, в рамках конференції лікарям будуть запропоновані сучасні лекції найвідоміших лікарів інсультологів світу – проф. Андрю Демчака (Канада), проф. Дерка Крігера (Німеччина), проф. Натана Борнштейна (Ізраїль).

Програма конференції багата на науковими подіями та сучасними форматами подання інформації. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати, які передбачені в рамках програми Карпатских читань – 2019 збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним принципам безперервної фахової освіти, що нещодавно були оприлюднені МОЗ України. Одним з таких форматів став навчальний курс «МРТ в практиці невролога».

Проект «Карпатські читання» започаткований в 2007 році Ужгородським національним університетом разом із ГО «Українська Асоціація боротьби з інсультом». Конференція проводиться згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться у 2019 році», що затверджений МОЗ України.

Місце проведення конференції: Ужгород, площа Народна, 3, конференц-зала УжНУ.

Реєстрація для участі в конференції та детальна наукова програма – на сайті www.uabi.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *