Не дивлячись на півторарічну заборгованість по зарплаті, ужгородську “Говерлу” таки допустили до участі у новому сезоні

говерлаНа цьому тижні ужгородська «Говерла» остання з клубів прем’єр-ліги, які торік брали участь у чемпіонаті України з футболу отримала атестат на участь у новому чемпіонаті 2015/2016 року. Задля його отримання ужгородський клуб погодився на підписання меморандуму щодо погашення боргів перед гравцями та працівниками клубу до 31 грудня. «Ми підписали меморандум і великих зауважень не було. Залишилися питання, які потребно допрацювати. Ситуація важка, але наш головний спонсор, дав гарантії фінансування клубу. До 31 грудня всі клуби, які підписали меморандум, повинні розрахуватися.», – зазначив генеральний директор клубу Іван Шіц одразу ж після отримання атестату.

Вже в середу, 17 червня відбулися загальні збори прем’єр-ліги, де було озвучено кількість учасників у майбутньому сезоні та формат проведення змагань. У наступному чемпіонаті знову братимуть участь 14 команд, які визначать чемпіона та призерів у класичному форматі зустрічей у 2 кола. Також було прийнято рішення про офіційну назву Чемпіонату України сезону 2015/2016 рр. – «Ліга pari match».

Перший тур нового чемпіонату стартує 18 липня в рамках якого наша «Говерла» вдома прийматиме бронзового призера сезону 2014/2015, фіналіста Ліги Європи – дніпропетровський «Дніпро». Новачком прем’єр-ліги замість маріупольського «Іллічівця», який посів останню сходинку за підсумками виступів минулого чемпіонату стала «Олександрія», яка стала найкращою командою першій лізі.

karpatskijobjektiv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.