Doc.ua запис до лікаря

Серед найбільш корумпованих ВНЗ України – Мукачівський державний університет

МДУАналітичний центр CEDOS здійснив моніторинг якості роботи українських вишів. Зокрема, CEDOS створив сайт Рrofrights.org, на якому самі студенти могли повідомляти про порушення або факти корупції у своїх закладах.

Найбільше порушень зафіксовано в Києві, Одесі, Львові, Херсоні, Миколаєві, Харкові, а також у Закарпатській та Черкаській областях.

Основні порушення, з якими стикаються студенти: хабарі на сесіях і під час поселенняв гуртожиток, порушення договору з контрактниками, несвоєчасна виплата стипендій, примусова робота, надання незаконних платних послуг.

«На Profrights.org вирішують написати лише одиниці. Найчастіше це люди із загостреним почуттям справедливості й нетерпимості до корупції. Більшість студентів самі ініціюють випадки корупції. 381 порушення – лише верхівка айсберга», – підсумував представник CEDOS.

Виші-антилідери, згідно із зареєстрованими порушеннями на Profrights.org:

Київ: МАУП, Національний авіаційний університет, Національний медичний університет. Філії київських вишів: Житомирський торгово-економічний коледж, Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ

Львів: Львівський державний інститут економіки і туризму, Львівська комерційна академія, Львівський національний аграрний університет.

Одеса: Національний університет «Одеська юридична академія», Одеська національна академія харчових технологій, Одеський національний медичний університет.

Миколаїв: Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.

Херсон: Херсонський державний університет.

Харків: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Закарпатська область: Мукачівський державний університет

Черкаська область: Уманський національний університет садівництва (випадки хабарництва зафіксовано на відео).

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Серед найбільш корумпованих ВНЗ України – Мукачівський державний університет”

  1. це органзоване угруповання із усіх бувших, колишніх теперішніх ЄЦівців, ригоаналів, яких влаштував осибисто царь всія закарпаття балога віктор біля державного корита час ліквідувати!
    у регіоні доста одного ужгородського ужну!
    ця бурса під назвою мду давним давно себе скомпроментувала хабарництвом, здирництвом та тотальною брехнею перед суспільством. Усі ті кришувальники які довели до такого стану виш, маючи на меті дерибан майна, корпусів, земель, аж ніяк не освіту мають бути звільнені, як аморальні керівники навчального закладу державної форми власності.

  2. Та се і не дивно… А ко із Балоговскоі банди не бере… назвіть таких… Ун іх ушколив дубрі, аби накрали, обобрали, оклеветали… це почерк сього Ірода. Та й то не лем у Виші, пуйдіть у виконком. Там треба заходити з чесноком та й осиновим хрестом… І много ся молити, заки не обобрали…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *