На Закарпатті затримали іноземця, кримінального авторитета, котрий незаконно перебував в Україні

На Закарпатті затримали іноземця, кримінального авторитета, котрий незаконно перебував в Україні

У рамках операції «Мігрант» правоохоронці Закарпаття, а саме працівники Управління стратегічних розслідувань спільно зі співробітниками Державної міграційної служби України, затримали раніше судимого кримінального авторитета, який незаконно перебував в Україні.

55-річний іноземець 12 років відбував покарання у місті Дрогобич за розбої, вимагання та інші тяжкі злочини. Після звільнення з місць позбавлення волі чоловік мав вплив на криміногенну ситуацію в області та Україні в цілому.

25 квітня, згідно з постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду м.Львова, працівники поліції Закарпатської області затримали чоловіка. Порушника доставили до обласного управління Державної міграційної служби України для складання відповідного адмінпротоколу.

Після цього 55-річного чоловіка буде поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшим видворенням за межі України, – повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *