На Закарпатті запустили унікальне виробництво безшовних нержавіючих труб

На Закарпатті запустили виробництво безшовних нержавіючих труб. Йдеться про цех компанії Centravis, яка перевезла в наш регіон частину своїх потужностей з Нікополя.
Це підприємство не має аналогів в Україні й входить до десятки найбільших виробників таких елементів у світі. Тож мав за честь долучитися до відкриття нової філії в Ужгороді, поспілкуватися з керівництвом компанії та працівниками, ознайомитися з лініями, етапами й процесами створення труб.
Продукцію, яку випускає «Сентравіс», використовують у нафтогазовій, хімічній, автомобільній та енергетичній промисловостях і експортують у більше ніж 70 країн. В основному компанія працює на європейський ринок, однак товари спрямовують і в США, Канаду, Мексику, Азію та на Близький Схід.
На Закарпатті ж вироблятимуть інструментальні труби для паливних систем автомобілів. Завдяки частковій релокації потужностей тут, порівняно з Нікополем, планують збільшити виготовлення та відповідно реалізацію продукції вдвічі. Це вже нові робочі місця, оскільки частину працівників компанія перевезла, але працевлаштувалися тут і місцеві фахівці. Понад сотня спеціалістів на сучасному обладнанні виготовлятиме високоякісний матеріал, на який є попит в інших куточках світу.
Водночас наявність на Закарпатті кордонів з країнами ЄС і близькість до них відкривають нові можливості для експорту чи посилення співпраці з виробниками всесвітньо визнаних брендів, залучення додаткових міжнародних донорів і клієнтів.
Робота такого підприємства в нашому регіоні не тільки доводить економічний потенціал та інвестиційну привабливість, а й сприятиме створенню нових робочих місць, наповненню бюджетів, розвитку економіки краю, дозволить ще більше допомагати ЗСУ, а далі відбудовувати Україну. До того ж, маємо розуміння, що «Сентравіс» залишиться й надалі працювати в нас.
Велика повага до керівництва підприємства, фахівців, котрі попри непросту ситуацію продовжують працювати в Нікополі, та тих, хто не побоявся розпочати все з початку на Закарпатті. Це показує, які сильні українці й наш бізнес. Завжди підтримуємо бізнес, разом рухаємося до перемоги.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *