На Закарпатті запрацював літній табір для обдарованих дітей

На Закарпатті запрацював літній табір для обдарованих дітей

У смт. Чинадієво, що на Мукачівщині, відбулося урочисте відкриття 27-го заїзду обласного табору для обдарованих дітей «Гармонія». Сюди запрошують талановитих музикантів, співаків та танцюристів з усього Закарпаття, які зайняли призові місця на різноманітних конкурсах.

На відкритті діти демонструють уже здобуті знання та свою майстерність. Малеча 21 день проживає в таборі, де з ними щоденно займаються професійні викладачі. Юні музиканти кажуть: неодноразово приїздять сюди за досвідом і враженнями.

Наталія ШИПУШ, викладач у таборі:

У цьому таборі, як правило, відпочивають особливі дітки. Ми називаємо його «п’ятою четвертю», адже відбулося 4 четверті і зараз 5-та четверть. Ті дітки, які ходять у музичні школи, які отримали звання лауреатів різних конкурсів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, вони приходять сюди.

Юлія МАНЗЮК, учениця Свалявської дитячої школи мистецтв:

Я вже тут вп’яте. Мені дуже сподобалося в цьому таборі. Тут чудова атмосфера, чудові діти і табір на дуже високому рівні. Тут багато різних дітей, які грають на зовсім різних інструментах. На кожному інструменті кожна дитина грає професійно. Навіть від своїх друзів-піаністів я багато чому навчилася.

Більше у відео УжІнформ:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *