На Закарпатті вшанували пам’ять жертв Голокосту

На Закарпатті вшанували пам’ять жертв Голокосту

27 січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в м.Мукачево біля пам’ятного знаку «Чоловікам, жінкам, старим та дітям, які були жорстоко вбиті в часи фашистської окупації тільки тому, що вони були євреями», відбувся мітинг-реквієм, під час якого вшановано пам’ять невинно вбитих євреїв.

Разом з рідними та близькими колишніх в’язнів нацистських концтаборів, представниками єврейської громади та міської влади участь у заході також взяв в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Про жахіття війни, величезну людську трагедію та необхідність пам’ятати гіркі сторінки минулого, щоб ніколи не допустити подібного, – говорили в своїх виступах голова ветеранської громадської організації євреїв Мукачева Алла Агафонова та керівник Мукачівської іудейської громади Абрагам Лейбович.

– Це відверто широкомасштабний і цинічний злочин проти людства, трагічна сторінка історії і спільний біль різних націй, – зазначив у своєму виступі Олексій Гетманенко, додавши: – Сучасники і майбутні покоління не повинні забувати уроків цих загальнолюдських і непоправних катастроф. Голокост завжди служитиме всі нам попередженням про небезпеку ненависті й расизму.

Далі молитвою та запаленням свічок учасники заходу вшанували пам’ять жертв Голокосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *