На Закарпатті третина рубок лісу нелегальні – супутниковий моніторинг

лісСупутниковий моніторинг виявив 530 незаконних вирубок лісу на 744 гектарах у Закарпатській області.

Про це заявив міністр аграрної політики Тарас Кутовий під час доповіді на засіданні Кабміну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У Закарпатській області було здійснено супутникове знімання території на площі 7 тисяч 881 квадратний кілометр. На базі цієї роботи було визначено 881 ділянку суцільних рубок лісу площею 2 тисячі 112 гектарів. На цю площу було нанесено всі санкціоновані вирубки і таким чином було виявлено 530 незаконних рубок загальною площею 774,33 га”, – зазначив міністр.

Кутовий розповів, що аналіз вирубок лісів здійснили фахівці Укрдержліспроекту та Геокадастру за допомогою нової системи онлайн-моніторингу.

“Ця система дає можливість виділити рубки по районах та їх приналежність до конкретних лісгоспів” – зазначив керівник міністерства.

Кутовий зазначив, що лідерами по незаконних вирубках лісу є Мукачівський лісгосп (112 ділянок на площі 128 га), Перечинський лісгосп (28 ділянок на площі 162 га) і Рахівський лісгосп (42 ділянки на 109 га).

Після доповіді Тараса Кутового Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив притягнути до відповідальності працівників лісгоспів, які винні у вирубках лісу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На Закарпатті третина рубок лісу нелегальні – супутниковий моніторинг”

  1. Щось, дуже дивно виходить, якщо в ДП”Великобичківське ЛМГ” там взагалі чудеса по самовільних рубках і його чомусь тут немає!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *