На Закарпатті та Марамуреші ремонтуватимуть дороги коштом грантового проекту

На Закарпатті та Марамуреші ремонтуватимуть дороги коштом грантового проекту

Йдеться про ремонт доріг від села Середнє Водяне до Солотвина та в місті Вішеу-де-Шуш в Румунії. Завдяки реалізації проекту «Кращі дороги для кращої доступності регіонів Закарпаття та Марамуреш» в рамках програми транскордонного співробітництва «Румунія-Україна 2014-2020» в цих населених пунктах будуть реконструйовані дороги.

Партнером проекту є департамент інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА. В Румунії планують відремонтувати майже два кілометри в місті Вішеу-де-Шуш, яка веде до туристичного району долини Васер та забезпечує транспортний потік до міжнародної траси DN 18, яка з’єднує Україну та Молдову. На Закарпатті буде відремонтований відрізок дороги від Середнього Водяного до Солотвина протяжністю понад 11 км. Це дозволить розвивати зв’язки з нашими сусідами, адже дорога веде до міжнародного пункту пропуску «Солотвино-Сігет».

Історично і Закарпаття, і Марамуреш тісно пов’язані між собою, а реалізація проекту допоможе збільшити потік туристів через кордон,залучити гостей з Румунії в Україну і навпаки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *