На Закарпатті стартував фестиваль середньовічної культури «DOVHE CASTRUM FEST»

На Закарпатті стартував фестиваль середньовічної культури «DOVHE CASTRUM FEST»
Місце проведення заходу – ДОВЖАНСЬКИЙ ПАЛАЦ, історична пам’ятка Закарпаття, єдина у Європі садиба фортечного типу графів Текелі. Зовнішній вигляд споруди не змінився із ХVІІІ століття.
Відкрив фестиваль голова Довжанської ТГ Віктор Симканич.
З вітальним словом виступив директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук:
« Ми сьогодні з вами стаємо свідками неймовірних подій. DOVHE CASTRUM FEST! Ми сьогодні знаходимося у просторі цього чудового Замку і завдяки організаторам, ми зможемо зануритися у події минулого. Від минулого – до майбутнього! Сьогодні ми станемо свідками історичних подій, прикраса яких – лицарські бої. І це все – мужність, це все – лицарство! Те, чого так не вистачає у наші дні. DOVHE CASTRUM FEST – у добру путь!»
На ристалищі були представлені лицарі з КІР “Орден Святого Миколая” (Чинадієво-Мукачево-Ужгород) та клубу Айна Бера Луцьк.
А далі залп гармати і повне занурення у культуру Середньовіччя, лицарські бої, стрільба з лука, штурм фортеці, танці, екскурс, ефектне вогняне шоу і традиційна закарпатська кухня!
Фестиваль проводиться в рамках проекту “Dovhe Castrum Art”, який реалізовує ГО “Простір молоді” спільно з санаторієм “Боржава” за підтримки Українського культурного фонду.
Фестиваль триватиме і 06.06.2021.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *